ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

ТОВ на ЄП надає послуги коворкінгу нерезиденту: що з ПДВ?

ТОВ — платник ЄП за ставкою 5% надає послуги коворкінгу нерезиденту (фактичне місцезнаходження приміщення та обладнання — територія України). Чи виникають у ТОВ податкові зобов'язання з ПДВ за ставкою 20% та чи необхідно подавати декларацію з ПДВ? Підпадає чи ні ТОВ під обов'язкову реєстрацію платником ПДВ після цієї операції?

Відповідно до пп. 3 п. 297.1 ПКУ платники єдиного податку звільняються від обов'язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з ПДВ з операцій з постачання товарів, робіт та послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, крім ПДВ, що сплачується фізособами та юрособами, які обрали ставку єдиного податку у розмірі 3%, а також що сплачується платниками єдиного податку 4-ї групи.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №10 від 09.03.2020

«ДК» №10 від 09.03.2020


The remote server returned an error: (404) Not Found.