(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Iндивідуальна податкова консультація Головного управління ДФС у м. Києві від 15.02.2019 р. №563/IПК/26-15-13-06-12

Щодо отримання фізичною особою готівкових коштів для власних потреб, що надійшли такій фізичній особі від здійснення підприємницької діяльності як платника єдиного податку 2 групи

Суттєво. ФОП — платник ЄП має право вільно користуватися власними готівковими коштами, отриманими від підприємницької діяльності, за умови відображення всієї виручки у КОРО (якщо така ведеться) і книзі обліку доходів.

! ФОПам — платникам єдиного податку

Головне управління ДФС у м. Києві відповідно до статті 52 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-IV, зі змінами та доповненнями (далі — Кодекс), розглянуло Ваше звернення про надання індивідуальної податкової консультації щодо отримання фізичною особою готівкових коштів для власних потреб, що надійшли такій фізичній особі від здійснення підприємницької діяльності як платника єдиного податку 2 групи, та в межах компетенції повідомляє.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №10 від 11.03.2019

«ДК» №10 від 11.03.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.