(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Iндивідуальна податкова консультація Офісу великих платників податків ДФС від 15.02.2019 р. №557/IПК/28-10-27-01-11

Щодо нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування

Суттєво. На суму компенсації за невикористану відпустку звільненому працівнику ЄСВ не нараховується, але якщо виплата такої компенсації працівнику провадиться в день звільнення, то нараховується.

! Платникам ЄСВ

Офіс великих платників податків Державної фіскальної служби розглянув лист щодо нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі — єдиний внесок) на суми грошової компенсації за невикористані дні щорічної відпустки та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі — Кодекс), у межах своїх повноважень повідомляє.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №10 від 11.03.2019

«ДК» №10 від 11.03.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.