(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Порушено строки реєстрації зведеної ПН: чи можна уникнути штрафів?

Підприємство здійснює продаж макулатури. На підставі цього щомісяця складається зведена ПН на нарахування ПЗ (на суми отриманого податкового кредиту). Чи застосовуватиметься штраф за порушення строків реєстрації такої ПН?

У п. 120-1.1 ПКУ встановлено штрафи за порушення платниками ПДВ граничного строку, передбаченого ст. 201 ПКУ, для реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування в ЄРПН.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №10 від 11.03.2019

«ДК» №10 від 11.03.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.