(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Використання картки-ключа для зняття готівки з рахунку підприємства

Якщо готівкові кошти знімаються з рахунку корпоративної картки, їх обліковують як підзвітні кошти. А якщо готівка знімається у касі банку або через банкомат з картки-ключа до рахунку, то якими мають бути бухгалтерські записи в цьому випадку?

Держателем платіжної картки (електронного платіжного засобу) може бути лише фізособа, яка на законних підставах використовує картку для ініціювання переказу коштів з відповідного рахунку в банку або здійснює інші операції із застосуванням такої картки (пп. 1.4 ст. 1 Закону про платіжні системи1).

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №10 від 11.03.2019

«ДК» №10 від 11.03.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.