(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Чи повинен «єдинник» застосовувати РРО під час наданння медичних послуг?

Фізособа — підприємець на спрощеній системі оподаткування (обсяг доходу до 1 млн грн) надає медичні послуги. Для надання медичних послуг використовуються медичні препарати та лікарські засоби. Чи потрібно в такому випадку застосовувати РРО відповідно до змін ПКУ від 01.01.2019 р.?

Згідно з п. 296.10 ПКУ в редакції від 01.01.2019 р. РРО не застосовуються, зокрема, платниками єдиного податку другої — четвертої груп (фізособи-підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1000000 грн.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №10 від 11.03.2019

«ДК» №10 від 11.03.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.