(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Гаджети для IТ-компаній: тимчасове ввезення

Засновники-нерезиденти створили IТ-компанію на території України та хочуть дати нам у користування доволі дорогі, але не нові гаджети, а саме: ноутбуки, телефони, навушники тощо (для облаштування робочого місця працівника). Чи підпадають такі товари під режим тимчасового ввезення (засновники не хочуть вносити їх до статутного капіталу)?

Засновники-нерезиденти та робочі місця

Згідно з чинним законодавством України, організація роботи, робочого місця працівника, який працевлаштовується за трудовим договором, покладається на роботодавця. Так, відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 29 КЗпП, до початку роботи за укладеним трудовим договором власник або уповноважений ним орган зобов'язаний визначити працівникові робоче місце, забезпечити його необхідними для роботи засобами.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №10-11 від 05.03.2018

«ДК» №10-11 від 05.03.2018


The remote server returned an error: (404) Not Found.