(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Як розрахувати вихідну допомогу

Через велику кількість скорочень виникає багато запитань щодо виплати вихідної допомоги. Відповіді на них знаходимо в листі Мінекономіки від 05.01.2021 р. №4709-06/235-07 (див. «ДК» №8/2021).

Кому слід виплатити вихідну допомогу?

Виплату вихідної допомоги у разі звільнення працівників передбачено статтею 44 КЗпП, а також колективними договорами (угодами). З'ясуймо, в яких випадках і в якому розмірі вона виплачується:

— відмова працівника від переведення на роботу в іншу місцевість разом із підприємством, установою, організацією (пункт 6 статті 36 КЗпП) — виплачується не менше ніж один середньомісячний заробіток;

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №08 від 22.02.2021

«ДК» №08 від 22.02.2021


The remote server returned an error: (404) Not Found.