(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Iндивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України від 05.02.2019 р. №405/6/99-99-13-01-04-15/IПК

Щодо віднесення до складу доходу фізичної особи — підприємця на загальній системі оподаткування депозитного вкладу та відсотків

Суттєво. Проценти, отримані від банку за користування коштами на депозитному рахунку, не включаються до доходу фізособи-підприємця та не відображаються у Книзі.

! ФОПам на загальній системі

Державна фіскальна служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі — ПКУ), розглянула Ваше звернення щодо віднесення до складу доходу фізичної особи — підприємця на загальній системі оподаткування депозитного вкладу та відсотків та в межах компетенції повідомляє, що відповідь надається з урахуванням фактичних обставин, викладених у зверненні.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №07 від 18.02.2019

«ДК» №07 від 18.02.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.