(044) 391-51-92
ru ua

Маєте пропозиції, зауваження чи побажання? Зв’яжіться з редакцією!
Ми неодмінно відповімо.

;

Збитки минулих років у декларації про прибуток

Поговоримо про збитки минулих років, на які можна зменшити фінрезультат поточного року. Право на це зменшення мають усі платники податку на прибуток, навіть ті, хто вирішив не коригувати фінрезультату. Які саме збитки можна «перетягнути» в поточну декларацію, чи є такі збитки пільгою з податку на прибуток, — читайте у статті.

Хто зменшує фінрезультат на суму збитків

Нагадаємо, що податком на прибуток підприємств оподатковується прибуток, який визначається шляхом збільшення або зменшення фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку), визначеного у фінансовій звітності підприємства, на різниці, які виникають відповідно до положень ПКУ — пп. 134.1.1 ПКУ. Підприємства, які в останньому звітному році отримали дохід менше ніж 20 млн, можуть прийняти рішення не коригувати фінрезультату до оподаткування на різниці, визначені відповідно до положень III розділу ПКУ. Звертаємо увагу, що деякі різниці визначені не розділом III ПКУ, а підрозділом 4 розділу XX ПКУ — наприклад, пунктами 1, 7, 17, 18, 20, 24, 25, 36 та 42 підрозділу 4 розділу XX ПКУ. Ці різниці застосовують абсолютно всі платники податку на прибуток без винятку.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №7 від 12.02.2018

«ДК» №7 від 12.02.2018


Перевір свого контрагента:

сервіс надано OpenDataBot