ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Як документально підтвердити розмір комісії за переказ в іноземній валюті?

Підприємству надходить валютна виручка. Iнколи замовники під час сплати зазначають, що частина комісії сплачується коштом резидента. Яким первинним документом необхідно підтвердити розмір комісії банку?

Згідно з абз. 1 п. 44.1 ПКУ, для потреб оподаткування платники податків зобов'язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов'язаних із визначенням об'єктів оподаткування та/або податкових зобов'язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов'язаних з обчисленням і сплатою податків та зборів, ведення яких передбачено законодавством.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №06 від 08.02.2021

«ДК» №06 від 08.02.2021


The remote server returned an error: (404) Not Found.