(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;
Теги: РРО .

Чек без округлення: чи можна компенсувати працівнику витрати?

Підзвітна особа подає авансовий звіт з підтвердними документами — фіскальним чеком на суму 500,23 грн (без округлення). Чи відповідає такий чек законодавчим вимогам? Чи є правомірним його відображення в обліку?

Згідно з п. 5 Постанови №251, суб'єкти господарювання сфери торгівлі, громадського харчування та послуг, які здійснюють готівкові розрахунки зі споживачами із застосуванням РРО, під час проведення готівкових розрахунків повинні зазначати в чеках, актах про видачу коштів та інших документах, що оформляються під час повернення коштів у разі повернення товару, загальні суми до округлення та після округлення, використовуючи такі правила:

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №06 від 10.02.2020

«ДК» №06 від 10.02.2020


The remote server returned an error: (404) Not Found.