(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Iндивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України від 14.01.2019 р. №116/К/99-99-13-01-03-14/IПК

Щодо можливості включення до податкової знижки витрат у вигляді благодійних внесків, сплачених на користь благодійної організації

Суттєво. Електронні розрахункові документи можуть бути використані для підтвердження витрат платника ПДФО з метою використання права на податкову знижку за умови наявності у них обов'язкових реквізитів та необхідної інформації.

! Платникам ПДФО

Державна фіскальна служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі — Кодекс), розглянула Ваше звернення, з яким Ви звернулись до ГУ ДФС у м. Києві щодо можливості включення до податкової знижки витрат у вигляді благодійних внесків, сплачених на користь благодійної організації, та в межах компетенції повідомляє.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №06 від 11.02.2019

«ДК» №06 від 11.02.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.