ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Iндивідуальна податкова консультація Державної податкової служби України від 12.12.2019 р. №1867/6/99-00-07-02-02-15/IПК

Щодо коригування фінансового результату до оподаткування на суму резервів (забезпечень) від знецінення запасів

Суттєво. Якщо підприємство уцінює матеріали через створення резерву (забезпечення) знецінення запасів відповідно до П(С)БО або МСФЗ, виникають різниці згідно з п. 139.1 ПКУ для коригування фінрезультату до оподаткування.

! Платникам податку на прибуток

Державна податкова служба України розглянула лист щодо коригування фінансового результату до оподаткування на суму резервів (забезпечень) від знецінення запасів та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі — Кодекс), повідомляє.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №05 від 03.02.2020

«ДК» №05 від 03.02.2020


The remote server returned an error: (404) Not Found.