ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Особливості оплати за суміщення посад

ВС наголосив1, що за суміщення професій (посад) працівникові обов'язково доплачується, крім випадку, коли відповідної посади не передбачено у штатному розписі.

Ми неодноразово розглядали питання суміщення професій та посад (див., наприклад, статтю «Суміщення посад на підприємстві» в «ДК» №8/2019). Зокрема, нагадували, що при цьому провадиться доплата. Розміри доплат за суміщення професій (посад) або виконання обов'язків тимчасово відсутнього працівника встановлюються на умовах, передбачених у колективному договорі (ст. 105 КЗпП).

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №05 від 03.02.2020

«ДК» №05 від 03.02.2020


The remote server returned an error: (404) Not Found.