(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Немає довідки — немає декларації?

Чи є вина підприємства у неподанні декларації з плати за землю, якщо підприємство не може отримати довідку про нормативну грошову оцінку землі? На запити про надання такої довідки рада не відповідає, а податкова не втрачає можливості застосувати штраф.

Почнімо з того, що відповідно до пунктів 286.2, 286.3 ПКУ платники плати за землю (крім фізосіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному органу ДФСУ за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому ст. 46 цього Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частинами за місяцями.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №05/2015

«ДК» №05/2015


The remote server returned an error: (404) Not Found.