ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Iндивідуальна податкова консультація Державної податкової служби України від 03.12.2020 р. №4972/IПК/99-00-04-05-03-06

Щодо оподаткування доходу, отриманого фізичною особою — підприємцем — платником єдиного податку третьої групи, який виникає при продажу банком іноземної валюти

Суттєво. Дохід у вигляді додатної різниці, яка виникає внаслідок продажу банком іноземної валюти, не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу фізичної особи, тобто не оподатковується ПДФО.

! Фізособам

Державна податкова служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі — ПКУ), розглянула звернення щодо оподаткування доходу, отриманого фізичною особою — підприємцем — платником єдиного податку третьої групи, який виникає при продажу банком іноземної валюти, та з урахуванням фактично викладених обставин повідомляє таке.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №03 від 18.01.2021

«ДК» №03 від 18.01.2021


The remote server returned an error: (404) Not Found.