ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Продаж власно виробленої електроенергії — ліцензія, акциз

Підприємство виробляє електроенергію для власних потреб. Чи потрібна йому ліцензія, чи буде воно платником акцизу, якщо надлишки електроенергії планує скидати в мережу поза оптовим ринком електроенергії? У разі купівлі електроенергії від виробників відновлюваних джерел електроенергії і від обленерго — чи буде платником акцизного податку?

Ліцензування

Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 7 Закону про ліцензування1 ліцензуванню підлягає діяльність у сфері електроенергетики, яка ліцензується з урахуванням особливостей, визначених Законом про ринок електроенергії2.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №03 від 18.01.2021

«ДК» №03 від 18.01.2021


The remote server returned an error: (404) Not Found.