ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Ліміт суми в касовому чеку

Який ліміт обсягу суми касового чека у роздрібній торгівлі при розрахунках із фізособою?

Положення №1481 встановлює певні вимоги до організації готівкових розрахунків. Готівкові розрахунки — платежі готівкою СГ і фізосіб за реалізовану продукцію (товари, виконані роботи, надані послуги), а також за операціями, які безпосередньо не пов'язані з реалізацією продукції (товарів, робіт, послуг) та іншого майна (пп. 5 п. 3 розділу I Положення №148).

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №03 від 18.01.2021

«ДК» №03 від 18.01.2021


The remote server returned an error: (404) Not Found.