(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Філії і ПДВ: правила оподаткування

Філії та структурні підрозділи юросіб — платників ПДВ можуть від свого імені постачати та придбавати товари, роботи, послуги. Відповідно і первинні документи складаються від імені таких філій або підрозділів. Як бути з податковими накладними, адже підрозділ юрособи не може бути окремим платником ПДВ? Отже, розповімо про облік ПДВ у платників податку, які мають філії.

Право делегування філіям складання ПН

Коло осіб, які можуть бути платниками ПДВ, окреслено у ст. 180 ПКУ. Платником може зареєструватися будь-яка особа, зазначена у ст. 180 ПКУ та яка відповідає вимогам, установленим у ст. 181 та 182 ПКУ для обов'язкової та добровільної реєстрації. Як зазначено у п. «а» пп. 14.1.139 ПКУ, такою особою може бути тільки юридична особа. Тому філії чи структурні підрозділи не можуть самостійно зареєструватися як платники ПДВ.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №01-02 від 13.01.2020

«ДК» №01-02 від 13.01.2020


The remote server returned an error: (404) Not Found.