(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Товари поштою та в ручній поклажі, а що з ПДВ?

Зміни до ПКУ1 з 2018 року вносять низку уточнень до визначення бази оподаткування ПДВ для товарів, що ввозяться на митну територію України у міжнародних поштових та експрес-відправленнях, у несупроводжуваному багажі. Розглянемо, чого слід очікувати.

Товари у міжнародних поштових та експрес-відправленнях

Нагадаємо: якщо сумарна фактурна вартість товарів, що переміщуються (пересилаються) у міжнародних поштових та експрес-відправленнях, не перевищує еквівалента 150 євро (крім підакцизних товарів), товари не є об'єктом оподаткування митними платежами. Якщо сумарна фактурна вартість перевищує еквівалент 150 євро, товари оподатковуються митом відповідно до МКУ та ПДВ відповідно до ПКУ (додатково див. ст. 234 та 374 МКУ).

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №1-2 від 09.01.2018

«ДК» №1-2 від 09.01.2018


The remote server returned an error: (404) Not Found.