(044) 391-51-90 (91, 92)
ru ua

Маєте пропозиції, зауваження чи побажання? Зв’яжіться з редакцією!
Ми неодмінно відповімо.

;
Теги: Перевірки .

Коментар

До листа Державної фіскальної служби України від 23.12.2016 р. №27825/6/99-99-14-03-03-15

Нагадаємо, що відповідно до п. 78.2 ПКУ контролюючим органам забороняється проводити документальні позапланові перевірки, які передбачені пп. 78.1.1, 78.1.4, 78.1.8, 78.1.11 ПКУ, у разі якщо питання, що є предметом такої перевірки, були охоплені під час попередніх перевірок платника податків. Наприклад, ця заборона діє у разі, коли плановими перевірками податкових органів, проведеними раніше, в повному обсязі охоплено період, у межах якого призначено виїзну позапланову перевірку1. Серед названих підпунктів ст. 78 ПКУ, згідно з якими повторна перевірка є забороненою, — пп. 78.1.11, що надає право на позапланову перевірку в разі, коли отримано судове рішення суду (слідчого судді) про призначення перевірки або постанову органу, що здійснює оперативно-розшукову діяльність, слідчого, прокурора, винесену ними відповідно до закону.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №01-02 від 09.01.2017

«ДК» №01-02 від 09.01.2017