(044) 391-51-90 (91, 92)
ru ua

Маєте пропозиції, зауваження чи побажання? Зв’яжіться з редакцією!
Ми неодмінно відповімо.

;

Лист Державної фіскальної служби України від 23.12.2016 р. №27825/6/99-99-14-03-03-15

Щодо надання консультації з питань, чи має право контролюючий орган проводити документальні позапланові перевірки, які передбачені підпунктом 78.1.11 пункту 78.1 статті 78 Податкового кодексу України, з питань, які вже були охоплені під час проведення документальних планових виїзних перевірок

Суттєво. Забороняється проводити документальні позапланові перевірки, передбачені підпунктами 78.1.1, 78.1.4, 78.1.8, 78.1.11 ПКУ, якщо питання, що є предметом такої перевірки, були охоплені під час попередніх перевірок.

! Платникам податків

Державна фіскальна служба України розглянула звернення щодо надання консультації з питань, чи має право контролюючий орган проводити документальні позапланові перевірки, які передбачені підпунктом 78.1.11 пункту 78.1 статті 78 Податкового кодексу України (далі — Кодекс), з питань, які вже були охоплені під час проведення документальних планових виїзних перевірок, і повідомляє таке.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №01-02 від 09.01.2017

«ДК» №01-02 від 09.01.2017