(044) 391-51-90 (91, 92)
ru ua

Маєте пропозиції, зауваження чи побажання? Зв’яжіться з редакцією!
Ми неодмінно відповімо.

;

Рентна плата

Змін з нового року зазнав і такий загальнодержавний податок, як рентна плата: законами №1791 та №1797 унесено зміни до розділу IX ПКУ.

Насамперед зазначимо, що такі об'єкти оподаткування рентною платою залишено без змін (додатково див. пп. 14.1.217 та ст. 251 ПКУ):

— за користування надрами для видобування корисних копалин;

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №01-02 від 09.01.2017

«ДК» №01-02 від 09.01.2017